Otevírací doba

Pondělí - Pátek
8.00 - 20.00

Adresa

Na Dlouhém Lánu 11
Praha 6, 160 00

Cesta k nám

Náš tým

MUDr. Ondřej Masner

MUDr. Ondřej Masner

Vedoucí lékař psychosomatické medicíny

více informací

Dr. Ondřej Masner působí v UNIC jako vedoucí lékař psychosomatické medicíny, na kterou se specializuje. Díky dlouhodobému studiu ve Švýcarsku plynně ovládá anglický, německý a francouzský jazyk. Dr. Ondřej Masner je jedním z mála certifikovaných lékařů psychosomatického lékařství v České republice. Vedle práce v Unicare Medical Center je také vedoucím oddělení Lékařské služby první pomoci ve Fakultní nemocnici v Motole.

Mgr. Kateřina Šimečková

Mgr. Kateřina Šimečková

Fyzioterapeutka

více informací

Specializuje se na diagnostiku a terapii psychomotorického vývoje dětí. Pracuje s několika fyzioterapeutickými postupy.

PhDr. Mabel Virginia Rodriguez Manchola, Ph.D.

PhDr. Mabel Virginia Rodriguez Manchola, Ph.D.

Klinická psycholožka

více informací
MUDr. Martin Černý, Ph.D.

MUDr. Martin Černý, Ph.D.

Psychiatr, Psychoterapeut

více informací

MUDr. Černý je psychiatr a psychoterapeut, který se vedle psychiatrie specializuje i na psychoterapii (gestalt terapie, na emoce zaměřená terapie, párová a rodinná terapie, systemická terapie). V minulosti pracoval ve vedoucích pozicích v několika psychiatrických zařízeních. Pracuje převážně ve své soukromé praxi. Studoval lékařskou fakultu na Karlově Univerzitě v Plzni. Získal vědecký titul výzkumem viktimizace pacientů s duševní poruchou. Je členem České lékařské komory, České psychiatrické společnosti J.E.Purkyně, České psychoterapeutické společnosti J.E.Purkyně, Evropské asociace Gestalt terapie (EAGT), Mezinárodní společnosti terapie zaměřené na emoce (ISEFT). Mluví česky, slovensky a anglicky.

Dr. Eva Nouzová, Ph.D.

Dr. Eva Nouzová, Ph.D.

Psycholog, Psychoterapeut

více informací

Dr. Eva Nouzová, Ph.D. vystudovala psychologii na univerzitě v Aberdeenu, ve Velké Británii, kde posléze také získala doktorát v oblasti diagnostiky psychických poruch. Věnuje se práci s klienty s rozlišnými osobními i životními situacemi a má několikaleté zkušenosti s podporou klientů s depresemi a úzkostnými poruchami. Používá terapeutické metody na bázi kognitivně behaviorální terapie a ke všem klientům přistupuje s mimořádnou empatií. Současně se také specializuje na poruchy kognitivních funkcí a věnuje se testování paměti a časné diagnostice Alzheimerovy choroby.

Claudio Suitt

Claudio Suitt

Vedoucí kanceláře

více informací
Mgr. Lucie Kubová

Mgr. Lucie Kubová

Psycholog, Psychoterapeut

více informací

Mgr. Lucie Kubová pracuje v Unicare jako terapeut a věnuje se úzkostným klientům, lidem v náročné životní situaci vztahové i osobní, i lidem, co se osobnostně chtějí posunout a vyrovnat se s vnitřními traumaty. Vystudovala psychologii na Filosofické fakultě Univezitě Karlově, věnovala se klinické psychologii a neuropsychologii, má výcvik v arteterapii a kognitivně-behaviorální terapii